Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Profilaktiskās pārbaudes laikā policisti pie vīrieša atrod 13 marihuānas vīstoklīšus 2015. gada 11. augusts

Pagājušajā piektdienā Rīgas Latgales un Jūrmalas iecirkņu policisti sadarbībā ar kolēģiem no citiem Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes iecirkņiem veica profilaktiskos pasākumus. To laikā tika veiktas pārbaudes gan tirdzniecības vietās, gan transportlīdzekļos, gan uz ielas. Šo profilaktisko pasākumu mērķis bija fiksēt iespējamos pārkāpumus, kas saistīti ar nelikumīgu alkoholisko dzērienu un narkotisko vielu apriti, kā arī citus iespējamos likumpārkāpumus.

Pārbaudes laikā policisti atklāja vairākus pārkāpumus, kopā sastādot 23 administratīvo pārkāpumu protokolus. Vairākas personas bija atradušās alkohola vai narkotisko vielu reibumā vai smēķējušas tam neparedzētā vietā. Administratīvie protokoli sastādīti par nelegālo akcīzes preču glabāšanu vai realizāciju, kā arī par prostitūcijas noteikumu neievērošanu.

Tāpat uzsākti arī kriminālprocesi. Jūrmalas iecirkņa policisti pie vīrieša atrada un atsavināja 13 vīstoklīšus, kuros atradās 9,59 grami marihuānas. Likumsargi aizturēja 1976. gadā dzimušo vīrieti. Par narkotisko vielu glabāšanu realizācijas nolūkā ir uzsākts kriminālprocess. Fiksēti arī iereibuši transportlīdzekļu vadītāji – pret kādu vīrieti, kurš vadījis motociklu bez atbilstošas vadītāja apliecības, atrodoties alkohola reibumā, ir uzsākts kriminālprocess.