Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jaunietis nogalina 15 gadus vecu meiteni un mēģina noslēpt viņas līķi 2015. gada 15. jūlijs

Pagājušajā svētdienā Valsts policijas darbinieki saņēma informāciju par Mārupes novadā, Skultē pamestā teritorijā atrastu 15 gadus vecas meitenes līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Policisti notikuma vietā konstatēja, ka slepkava centies paslēpt nogalinātās meitenes līķi, apberot to ar būvgružiem.

 

Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka 1999. gadā dzimusī meitene bija pazudusi naktī no piektdienas uz sestdienu, kad kopā ar paziņām lietojusi alkoholiskos dzērienus. Pēcāk viņa kopā ar paziņu – 1998. gadā dzimušu puisi – devusies uz pamestu teritoriju, lai it kā vērotu lidmašīnas. Ņemot vērā, ka viņa jau iepriekš bija nonākusi policijas redzeslokā par klaiņošanu, par viņas pazušanu uzreiz netika ziņots. Arī vēlāk meitene neatgriezās mājās, bet viņas mobilais telefons bijis izslēgts.

 

Pēc informācija saņemšanas policija uzsāka aizdomā turamā puiša meklēšanu un jau nākamās dienas vakarā, 13. jūlijā  Rēzeknes novadā aizturēja 1998. gadā dzimušo jaunieti. Aizturētais jau iepriekš bija tiesāts par miesas bojājumu nodarīšanu. Viņš atzina savu vainu pastrādātajā noziegumā, norādot, ka viņš meiteni žņaudzis, vairākkārt ar akmeni sitis viņai pa seju, kā arī nodarījis miesas bojājumus viņas dzimumorgāniem.

 

Pret aizturēto ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 117. panta par slepkavību pastiprinošos apstākļos. Savukārt šodien tiesa jaunietim piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.