Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

VP Kurzemes reģiona pārvalde Saldus pilsētas svētkos ”Rakstu raksti” 2015. gada 20. maijs

Šā gada 16. maijā Saldus pilsēta svinēja svētkus, kuros aktīvi piedalījās un līdzdarbojās arī VP Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki.

Nu jau par jauku tradīciju kļuvis tas, ka Kurzemes   policisti  ir kopā ar iedzīvotājiem viņu pilsētu svētkos. Izņēmums nav arī Saldus – svētkos piedalījās Saldus iecirkņa, Prevencijas nodaļas, Patruļpolicijas nodaļas un Operatīvās vadības nodaļas darbinieki.  Mūsu policisti kopā ar bērniem uz viņu vecākiem izzināja dažādus ar drošību saistītus jautājumus caur zīmējumiem, krāsām, puzlēm, spēlēm, stafetēm un krustvārdu mīklām.  Par interesantu, ģimenisku pasākumu kļuva krustvārdu mīklu minēšanas sacensības starp vecākiem. Daudzi no viņiem pareizās atbildes prasīja savām atvasēm un dažkārt iegāja tādā azartā, ka piemirsa par saviem mazajiem līdzgājējiem…

Savukārt Patruļpolicijas un Satiksmes uzraudzības rotas puiši apmeklētājiem demonstrēja savu ekipējumu, dienesta automašīnas un motociklus.

Protams, neatņemama šādu pasākumu sastāvdaļa ir mūsu policijas inspektori Bebrs Bruno un Runcis Rūdis, kuru tēli vienmēr raisa visvairāk smaidu un pozitīvu emociju.

 

Informāciju sagatavoja

VP Kurzemes reģiona pārvaldes
Priekšnieka palīdze
Jolanta Knīse