Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Šobrīd apritē ir divu veidu apsardzes darbinieku sertifikāti - abi derīgi 2015. gada 13. maijs

Valsts policija vērš uzmanību, ka apritē nonākuši jauna izskata apsardzes darbinieku sertifikāti, taču arī iepriekš izdotie, kuriem derīguma termiņš nav beidzies, ir derīgi.

Jaunais apsardzes sertifikāts, atšķirībā no iepriekšējā, tiek izdots uz daudzslāņu laminētas kartes, kurā iestrādāts smalku līniju raksts ar mazo valsts ģerboni fonā divās krāsās.  Pretviltošanas aizsardzībai sertifikātā iestrādāta arī metalizēta hologramma ar Valsts policijas logo un izvietotiem lieliem burtiem “LV” un citi elementi. Sertifikāts ir pārvilkts ar caurspīdīgu aizsargplēvi, kas nodrošina paaugstinātu mehānisko un datu pretviltošanas aizsardzību.

Iepriekš izdotie apsardzes sertifikāti, kaut arī nodrošināti ar hologrāfisku pretviltošanas zīmi, bija daudz vienkāršāki – personas dati tika iestrādāti uz dzeltenas krāsas papīra, kuru pēcāk ielaminēja. Tajā ievietoja hologrāfisku uzlīmi, kuras fonā redzams uzraksts “security” un logo “apsardzes sertifikāts”.

Vairāk par apsardzes darbinieku sertifikātu izsniegšanas noteikumiem un sertifikātu jauno izskatu varat uzzināt, skatot MK noteikumus Nr.742 vai sekojot linkam: http://likumi.lv/ta/id/270868-apsardzes-sertifikatu-izsniegsanas-noteikumi.

 

Ilze Jurēvica
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Vecākā speciāliste
Tālr.  67075095
Mob. tālr. 29465246
e-pasts: