Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Šogad stacionārie fotoradari fiksējuši teju 7000 ātruma pārkāpumu 2015. gada 8. maijs

Kopš 12.februāra, kad uz Latvijas ceļiem sāka izvietot stacionāros fotoradarus kā papildu rīku atļautā braukšanas ātruma kontrolēšanai, tie fiksējuši jau 6963 ātruma pārkāpumus. Fotoradaru trīs darbības mēnešos aprīlī fiksēts līdz šim lielākais ātruma pārkāpumu skaits – 3425, kas ir par 262 pārkāpumiem vairāk, nekā iepriekšējā mēnesī.

Lielākais atļautā braukšanas ātruma pārkāpums jau trešo mēnesi nemainīgi sasniegts uz Tīnūžu – Kokneses autoceļa 20,4 kilometrā, kur divi šoferi ar automašīnām Opel un Volvo steidzās ar ātrumu 168 km/h.

Būtiski apzināties, ka ātruma pārsniegšana mazina iespējas autovadītājam savlaicīgi reaģēt uz notiekošo, tādējādi apdraudot ne tikai savu, bet arī citu satiksmes dalībnieku drošību, tādēļ aicinām autovadītājus būt apdomīgiem un nepārsniegt atļauto braukšanas ātrumu.

Vairāk informācijas par stacionāro fotoradaru fiksētajiem ātruma pārkāpumiem varat skatīt infografikā. Tāpat, Valsts policijas mājas lapā ik mēnesi tiek apkopoti un publicēti stacionāro fotoradaru fiksētie atļautā braukšanas ātruma pārkāpumi. Tos var atrast sadaļā Ceļu satiksme/Fotoradari/Stacionāro fotoradaru fiksētie atļautā ātruma pārkāpumi vai sekojot linkam: http://www.vp.gov.lv/?id=739&said=739.