Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Lielās talkas nedēļa noslēgsies ar fināla sacensībām projektā „Roku rokā III” 2014. gada 22. aprīlis

Šīs nedēļas otrajā pusē, 25. aprīlī, norisināsies  projekta „Roku rokā III” fināla sacensības. Sportisko aktivitāšu laikā komandas piedalīsies trīs stafetēs, kā arī sacensību dalībnieki kopā ar pasākuma organizatoriem un mentoriem piedalīsies noteiktas teritorijas sakopšanā.

Projekta „Roku rokā III” mērķis ir palīdzēt un veicināt veselīga dzīvesveida attīstīšanu, iesaistīt jauniešus sportiskās aktivitātēs, tādējādi mazinot noziedzības un atkarību riskus. Lai veiksmīgi piedalītos aktivitātēs, komandām uz sacensībām jāierodas ar darba cimdiem, atstarojošām vestēm, kā arī divām hokeja nūjām. Stafetēs paredzētas sportiskas aktivitātes gan individuāli, pārbaudot savas florbola un skriešanas prasmes, gan arī komandas darbā, izpildot uzdevumu visiem kopā – roku rokā, kā arī asinot prātu un veiklību puzles likšanā.

Jau trešo gadu Valsts policijas Rīgas reģiona Nepilngadīgo prevencijas nodaļa sadarbībā ar Rīgas Sociālo dienestu un A/S Rīgas Dinamo organizē sacensības skolēniem, kas norisinās vairākos posmos. Un sacensību noslēgumā 25. aprīlī norisināsies sacensību fināls un komandu apbalvošana.

Savukārt pirms lielās komandu apbalvošanas visi sacensību dalībnieki, pasākumu organizatori un mentori aptuveni stundu sakops noteiktu teritoriju netālu no Sociālā aprūpes centra „Gaiļezers”.

Sagatavoja:

Diāna Tarvida
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
Tālr. 67075014

www.vp.gov.lv