Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Vakar veikti plaši reidi iespējamo narkotiku tirdzniecības vietās 2013. gada 15. novembris

Vakar Valsts policijas darbinieki sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju veica plašus reidus iespējamo narkotisko vielu tirdzniecības vietās, kopā pārbaudītas 60 tirdzniecības vietas, no tām 52 – Rīgā. Konstatēts, ka 39 vietas bijušas ciet, bet pārējās atsavinātas aizdomīgas vielas, sāktas vairākas administratīvās lietas un kriminālprocesi.

Vienā no tirdzniecības vietām Pārdaugavā Rīgas Kriminālpolicijas darbinieki atrada arī dažādas ķīmiskas vielas – acetonu, nagu lakas noņēmēju un citas vielas, kuras, iespējams, veikaliņa darbinieki izmantojuši, lai „uzlabotu” savu produkciju. Taču citās vietās konstatēts, ka tās turpinājušas savu darbu pat pēc tam, kad tajās bijuši ugunsgrēki. Vienā no šīm nodedzinātajām vietām Maskavas ielā pārbaude veikta divas reizes un kopā tajā atrasti un atsavināti 728 iepakojumi ar aizdomīgajām vielām.
Taču Salaspilī konstatēts, ka veikaliņa darbinieki bijuši tik nekaunīgi, ka mēģinājuši turpināt savu komercdarbību pat pēc tam, kad ar mājas īpašnieka un tiesu izpildītāja rīkojumu bija izlikts no telpām. Tirgotājs tika aizturēts par mantas tīšu bojāšanu, jo bija uzlauzis atslēgu, lai iekļūtu telpās, kur agrāk bija veicis komercdarbību.
Kopā vakar pārbaudītas 60 tirdzniecības vietas, no kurām 52 atradušās Rīgā, bet pārējās – Jūrmalā, Ogrē, Olainē un Salaspilī. Pārbaužu laikā atsavināti gandrīz 1500 iepakojumi ar aizdomīgajām vielām, uzsāktas 13 administratīvās lietas un trīs kriminālprocesi.

Šā gada laikā, sadarbojoties ar dažādām institūcijām, Valsts policijas Rīgas reģiona darbinieki kopā ir veikuši 411 pārbaudes un atsavinājuši 11 165 iepakojumus ar augu maisījumiem. Pārbaužu laikā sastādīti 1052 administratīvie protokoli un uzsākta virkne kriminālprocesu.

 

Sagatavoja:

Toms Sadovskis
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vadītāja vietnieks
Tālr. 67219872
Mob.tālr. 27878155