Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Briedis: ” Tikai uzvarēt! Nav jēgas iet ar citiem mērķiem.” 2012. gada 14. decembris

Eiropas lielākā boksa turnīra ”Bigger’s Better” superfināls notiks 14. decembra vakarā ”Arēnā Rīga”, kurā tiks noskaidrots, kurš ir titula ”Bigger’s Better King 2012” un 30 000 ASV dolāru ieguvējs.  Turnīrs tiešraidē tiks translēts arī Eurosport kanālā plkst 22:00.

Mairis Briedis, līdzīgi kā pirms iepriekšējām cīņām, ir pārliecināts, ka ringā izies tikai un vienīgi ar mērķi uzvarēt. ”Nav jēgas iet ar citiem mērķiem. Tikai uzvarēt,” vēlreiz apstiprina bokseris. Jautāts par to, kā vērtē gatavību šim turnīram, sportists teic, ka ir pilnīgi gatavs. ”Esam ilgi trenējušies šim superfinālam. Esmu pilnīgi gatavs gan psiholoģiski, gan fiziski.”

Līdzīgās domās ir arī M. Brieža treneris Sandis Kleins: ”Piektdien pabeidzām sparingus, viss fiziskais darbs ir izdarīts, esam izgājuši lielo ciklu un Mairis ir gatavs. Atlikušajās dienās paredzēti viegli treniņi tonusa uzturēšanai un tad jau pēdējā nakts, kurā viss atkarīgs no paša Maira.” Vērtējot iespējamos pretiniekus, treneris atzīst, ka visi septiņi ir ļoti labi bokseri. ”Treniņos esam strādājuši ar dažādām metodēm, lai pielāgotos iespējamo partneru cīņas stilam, jo katrs sportists ir ar savu tehniku, savām auguma, spēka un ātruma īpatnībām. Strādājām tā, lai Mairis būtu gatavs cīnīties ar jebkuru no viņiem.” Labs ātrums, reakcija un spēcīgs sitiens – tās trenera S. Kleina skatījumā ir Brieža spēcīgās puses.