Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par Pārdaugavas skrejlapiņu izplatīšanu sākts kriminālprocess 2012. gada 14. novembris

Šā gada 12. novembra rītā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kurzemes iecirknī vērsās kāda iedzīvotāja ar iesniegumu, par to ka 1938. gadā dzimis vīrietis tiek nepatiesi apmelots. Iesniedzēja pastāstīja, ka vairākās vietās Iļģuciemā ir izlīmētas skrejlapiņas, kurās attēlots 74 gadus vecs iedzīvotājs, publiskota viņa dzīvesvietas adrese un apgalvots, ka vīrietis esot saistīts ar pedofiliju.

Paziņojumā minētais vīrietis agrāk nav sodīts un nav arī nonācis policijas redzeslokā par šāda veida pārkāpumiem, tādēļ policijā šobrīd ir sākts kriminālprocess par neslavas celšanu.

Par ikvienu noziegumu jāziņo policijai

Rīgas policisti atgādina, ka par ikvienu noziegumu ir jāziņo policijai, savukārt par citu cilvēku nepatiesu nomelnošanu draud kriminālatbildība un nav pieļaujama tāda situācija, kad cilvēks publiski tiek nepatiesi apvainots smagā noziegumā. Tāpat policisti arī atgādina, ka VP Rīgas reģiona pārvaldē ir speciāla nodaļa, kas izmeklē pret bērniem vērstus dzimumnoziegumus.

Lai gan šobrīd policijas rīcībā nav informācijas, ka skrejlapiņās izplatītais vīrietis varētu būt saistīts ar dzimumnoziegumu veikšanu, policija aicina atsaukties ikvienu, kam ir informācija par iespējamiem pārkāpumiem šajā jomā, zvanot uz tālruņa numuru 110 vai anonīmi – 67086677.

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora vadītājs
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: