Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizvadīta pirmā kārta policistu rīkotās skolēnu sacensībās 2012. gada 30. oktobris

Pirmajā sacensību kārtā jauniešiem no vairākām Rīgas skolām bija jāmāk secīgi sarindot policistu uzplečus pēc pakāpes paaugstināšanas un jāmāk atpazīt ceļu policista žestus. Tāpat bija jāizpilda arī vairāki stafešu uzdevumi ar hokeja un basketbola elementiem.

Nākamais sacensību posms paredzēts šā gada 30. Novembrī, taču kopā sacensības ilgs līdz 22. martam un sastāvēs no pieciem posmiem. Šajās sacensībās piedalās jaunieši vecumā no 11 līdz 13 gadiem no sešām dažādām Rīgas skolām, taču tuvāko mēnešu laikā ir plānots paplašināt skolu skaitu, kas piedalīsies sacensībās, kā arī iesaistīt bērnus un jauniešus no Rīgas Dienas centriem. Turklāt novembrī šāda veida sacensības tiks atklātas arī Siguldas jauniešiem.

Galvenais Valsts policijas un HK „Rīgas Dinamo” rīkoto sacensību mērķis ir dot katram dalībniekam iespēju izjust sevi kā svarīgu komandas dalībnieku, attīstot un pilnveidojot sadarbības prasmes, un veicināt savstarpēju iecietību, toleranci, izpalīdzību un prasmi sniegt savstarpējo atbalstu līdzcilvēkiem, kā arī izvēlēties aktīvu dzīvesveidu kā alternatīvu atkarībām un virtuālai komunikācijai.

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora vadītājs
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
TWITTER
: http://twitter.com/VPRRP

DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp
e-pasts: