Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija brīdina - Rīgā uzdarbojās telefonkrāpnieki 2012. gada 2. oktobris

  Vakar, 1.oktobrī Rīgas policijā vērsās kāda sieviete, kura pastāstīja, ka viņu ir apkrāpis kāds nepazīstams vīrietis. Svešinieks svētdienas pēcpusdienā zvanīja uz sirmgalves mājas tālruni un, uzdodoties par policijas darbinieku, pastāstīja, ka viņas dēls izraisījis ceļu satiksmes negadījumu un notriecis cilvēku. Vīrietis vecajai kundzei pieprasīja, ka steidzami nepieciešama nauda.

Drīz pēc sarunas pie sirmās kundzes ieradās svešinieks un paņēma no viņas 1000 latus. Vēlāk pensionāre sazvanīja dēlu un noskaidroja, ka nelaimes gadījums nav noticis un saprata, ka viņa ir apkrāpta.

Likumsargi norāda, ka krāpnieki darbojas viltīgi un zvana uz ļoti daudziem tālruņu numuriem, jautā par to vai cilvēkam ir brālis, māsa vai mazbērni un saņemot apstiprinošu atbildi norāda, ka radinieks nokļuvis nelaimē. Policijas darbinieki aicina iedzīvotājus pārliecināties par to, vai radinieks tiešām nokļuvis nelaimē.

Rīgas policijā par notikušo sākts kriminālprocess par krāpšanu un turpinās izmeklēšana. Policisti aicina iedzīvotājus brīdināt sev pazīstamos vecāka gadagājuma cilvēkus – kaimiņus, radiniekus, vientuļus, vecus cilvēkus neuzticēties un uzmanīties no šādiem krāpniekiem.


Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis: 67219758, mob: 26653633
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
TWITTER:
http://twitter.com/VPRRP

DRAUGIEM lapa
http://www.draugiem.lv/vprrp
e-pasts
: