Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Lai aizsargātu sev piederošo īpašumu, saimnieks nežēlo personīgo automašīnu un liek lietā bisi 2012. gada 27. septembris

Viss aizsācies deviņos no rīta, kad dīķu saimnieks pamanījis, ka vairākas personas kanālā, kas savieno viņam piederošos dīķus, uzlasa un maisos krāmē zivis. Lai aizturētu zivju zagļus, vīrietis ar sev piederošo medību bisi trīs reizes izšāvis automašīnas, ar kuru zivju zagļi devušies prom, virzienā. Tā kā mašīna tomēr nav apstājusies, dīķu saimnieks sekojis automašīnai VW GOLF ar sev piederošo a/m MITSUBISHI L 200. Zagļus vīrietim izdevies panākt Cēsīs, Lenču ielā, kur viņš ar automašīnu aizšķērsojis tiem ceļu. Negadījumā bojātas abas automašīnas.

Policija aizturējusi divus vīriešus- 1970. un 1969. gadā dzimušus Cēsu iedzīvotājus. Noskaidrotas vēl divas pārbaudāmās personas- 1974. gadā dzimis Drabešu pagasta iedzīvotājs un 1992. gadā dzimis Liepas iedzīvotājs. Medību bise, ar kuru saimnieks aizsargājis sev piederošo īpašumu, izņemta. Izmeklēšanas laikā tiks noskaidrota visu iesaistīto pušu rīcība un tiks lemts par atbildību.

Dace Jukāma
Vidzemes reģiona pārvaldes
Prevencijas grupas vecākā inspektore
Tālr. 64201326;28653999