Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Alkohola reibumā vīrietis sadur jaunieti 2012. gada 11. septembris

Pirmdienas pēcpusdienā Rīgas policijas darbinieki devās uz izsaukumu Juglas ielā, kur kādā dzīvoklī tika sadurts jaunietis. Mediķi cietušo ar smagiem miesas bojājumiem nogādāja slimnīcā. Policijas darbinieki notikuma vietā aizturēja 1964.gadā dzimušu vīrieti aizdomās par jaunā vīrieša saduršanu.

Vēlāk policisti noskaidroja, ka dzīvoklī trīs vīriešu starpā, kopīgas alkohola lietošanas laikā, izcēlās konflikts. Viens no viņiem ar asu priekšmetu iedūra 1990.gadā dzimušam jaunietim sirds rajonā. Policijas darbinieki noskaidroja, ka visi vīrieši atradās vairāk nekā 2% reibumā, kā arī jau agrāk vairākkārt nonākuši policijas redzeslokā par dažādiem likumpārkāpumiem.

Rīgas policijā pret aizdomās turēto vīrieti sākts kriminālprocess par smagu miesas bojājumu nodarīšanu un likumsargi turpina izmeklēšanu.

Policijas darbinieki aicina iedzīvotājus, lietojot grādīgos dzērienus, apzināties kādas sekas var radīt pārmērīga alkohola lietošana, jo nereti šāda veida noziegumus iedzīvotāji pastrādā alkoholisko dzērienu iespaidā.

Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis: 67219758, mob: 26653633
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: