Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija aicina autovadītājus un gājējus būt piesardzīgiem 2012. gada 11. septembris

7.septembrī pēc pulksten 16:00 Rīgā, Lielirbes ielā uz neregulējamas gājēju pārejas „Mercedes Benz” markas automašīnas vadītāja uzbrauca desmit gadus vecam zēnam, kuru mediķi nogādāja slimnīcā. Negadījums notika, kad zēns šķērsoja gājēju pāreju un pa pirmo joslu braucošā automašīna apstājās, taču pa otro joslu braucošā automašīna „Mercedes Benz” nepamanīja gājēju un uzbrauca nepilngadīgajam.

Savukārt, tajā pašā dienā ap pulksten 13:00 Rīgā, A.Deglava ielā kāda trolejbusa vadītāja uzbrauca 1969.gadā dzimušai sievietei, kura vēlāk ar smagiem miesas bojājumiem nogādāta slimnīcā. Cietusī, iespējams, šķērsoja ceļu, nepārliecinoties par drošību, un pakļuva zem trolejbusa. Policijas darbinieki lūdz atsaukties ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus zvanot uz tālruņa numuriem: 67219837, 26653635 vai 110.

Piektdien pēc pulksten 22:00 uz Liepājas šosejas 6.km automašīna „Opel” uzbrauca līdz šim nenoskaidrotam vīrietim, kurš no gūtajām traumām notikuma vietā mira. Bojā gājušais šķērsoja šoseju tam nepiemērotā vietā diennakts tumšajā laikā un bija ģērbies tumšās drēbēs bez atstarojošiem elementiem. Atļautais braukšanas ātrums negadījuma vietā ir 90 km/h. Policijas darbinieki aicina atsaukties šī negadījuma aculieciniekus, zvanot uz tālruņa numuriem: 67086976, 26653627 vai 110.

Rīgas policijas darbinieki aicina ikvienu ceļu satiksmes dalībnieku būt uzmanīgam – autovadītājiem ievērot atļauto braukšanas ātrumu, samazināt ātrumu pie gājēju pārejām, kā būt piesardzīgiem braucot garām gājējiem, kas pārvietojas pa ceļu nomalēm. Savukārt, gājējus policija aicina lietot atstarotājus diennakts tumšajā laikā, kā arī pārliecināties par to, vai, šķērsojot braucamo daļu, autovadītāji spēs laikus samazināt ātrumu.

Pagājušajās brīvdienās Latvijā kopā reģistrēti 159 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 28 cilvēki un 4 cilvēki gājuši bojā.

 

Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis: 67219758, mob: 26653633
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP  

DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp  
e-pasts: daiga.kondrate@riga.vp.gov.lv