Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija aiztur divus rūdītus spogulīšu zagļus 2012. gada 31. augusts

Vakar Rīgas policija saņēma izsaukumu uz Kr.Valdemāra ielas apkārtni, kur kāds apsardzes darbinieks bija pamanījis divus aizdomīgus vīriešus, zogot spoguļus no automašīnām. Apsargs bija novērojis, ka iespējamie zagļi apzog automašīnu un nozagtos spogulīšus nes uz kādu pamestu ēku, kur tos paslēpj un vēlāk dodas pie citas automašīnas, lai nozagtu nākamos spogulīšus.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi aizturēja 1966. un 1970.gadā dzimušus vīriešus. Kādā neapdzīvotā mājā policisti atrada desmit automašīnu atpakaļskata spoguļus no BMW un Mercedes markas automašīnām. Policijas darbinieki jau ir noskaidrojuši visu atrasto spogulīšu likumīgos īpašniekus.

Abi aizdomās turamie jau agrāk vairākkārt sodīti par zādzībām, miesas bojājumu nodarīšanu un citiem likumpārkāpumiem. Vecākais no viņiem iepriekš sodīts astoņas reizes, jaunākais - četras reizes.

Policisti sākuši kriminālprocesu pret aizturētajiem vīriešiem un turpina izmeklēšanu, lai noskaidrotu vai aizdomās turētie nav vainojami arī citās līdzīgās zādzībās.

 

 

Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis: 67219758, mob: 26653633
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP  
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: daiga.kondrate@riga.vp.gov.lv