Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija aiztur vīrieti un sievieti par nelegālā alkohola tirdzniecību 2012. gada 28. augusts

Pēc iedzīvotāju sniegtās informācija Rīgas reģiona pārvaldes policijā tika sākts kriminālprocess par nelegālā alkohola tirdzniecību Rīgā kādā dzīvoklī Zilupes iela. Policijas darbinieki sāka pārbaudi un izmeklēšanu, un 27.augustā veica sankcionētu kratīšanu minētajā vietā.

Notikuma vietā policisti atrada 7 litrus atšķaidītu šķidrumu ar alkoholam līdzīgu smaku un 3 litrus neatšķaidītu iespējamo alkoholu. Dzīvoklī likumsargi aizturēja 1965.gadā dzimušu vīrieti un 1967.gadā dzimušu sievieti aizdomās par nelegālā alkohola realizāciju. Savukārt, Rīgā Brasas teritorijā vakar policijas darbinieki kādā nelegālā alkohola tirdzniecības vietā atrada 9 pudeles ar, iespējams, nelegālo spirtu.

Pēc policijas darbinieku novērojumiem pēdējā laikā „točku” īpašnieki nelegālo alkoholu uzglabā nelielos daudzumos, jo par šādu pārkāpumu kriminālatbildība iestājas, ja tiek glabāts vairāk nekā 20 litru spirta. Taču šajos gadījumos alkohola daudzumam nav nozīmes, jo likumsargi pieķēra pārdevējus tirgošanas brīdī un ir sākti kriminālprocesi par nelegālu alkohola tirgošanu.

 

Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis: 67219758, mob: 26653633
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: