Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija aiztur vīrieti par medicīnas un higiēnas prasību dokumentu viltošanu 2012. gada 27. augusts

21.augustā Rīgas policijas darbinieki aizturēja 1953.gadā dzimušu vīrieti aizdomās par dokumentu viltošanu mantkārīgā nolūkā. Aizdomās turamais nodarbojās ar viltotu personu medicīnisko grāmatiņu un viltotu apliecību, par kursu „Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā” noklausīšanos, realizāciju. Minētie dokumenti dot tiesības cilvēkiem strādāt pārtikas pārstrādes un tirdzniecības uzņēmumos.

Likumsargi, veicot pirmstiesas izmeklēšanas darbības, pie aizturētā atrada viltotus zīmogus un vairākus desmitus personas medicīnisko grāmatiņu ar viltotiem ārstu ierakstiem un zīmogiem par veselības pārbaužu veikšanu.

Policisti turpina izmeklēšanu sāktajā kriminālprocesā par dokumentu viltošanu. Tiesa aizturētajam vīrietim piemērojusi ar brīvības atņemšanu nesaistītu drošības līdzekli.

Policijai ir informācija arī par citām personām, kuras ir saistītas ar minēto noziedzīgu nodarījumu, kā arī norāda, ka pie kriminālatbildības pēc Krimināllikuma 275.p.2.d. tiek sauktas ne tikai personas, kuras izgatavo un realizē šos viltotos dokumentus, bet arī viltotu dokumentu izmantotāji – medicīnisko grāmatiņu īpašnieki.

 

Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis: 67219758, mob: 26653633
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: