Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Profesionālais bokseris Mairis Briedis jau ceturto reizi dosies uz treniņnometni pie brāļiem Kļičko 2012. gada 10. augusts

Šī treniņnometne būs ieguvums abiem bokseriem. Sparingojot, Mairis Briedis gūs pieredzi savām turpmākajām cīņām. Savukārt Vitālijam Kļičko šie sparingi ar Briedi kalpos kā treniņi, gatavojoties cīņai pret Manuēlu Čarru (Manuel Charr, Vācija), kura norisināsies 8. septembrī Maskavā.

Ir pagājis nedaudz vairāk kā mēnesis pēc policista, boksera Maira Brieža triumfa Bigger’s Better turnīra Kipras posmā. Pa šo laiku viņš ir atpūties un smēlies spēkus turpmākiem treniņiem un izaicinājumiem. „Pamazām pēc atpūtas sāku „ieiet” treniņu procesā. Turpinu piestrādāt pie tehnikas daudzveidības,” atklāj Briedis.

Treniņnometnē Briedis gatavosies tālākajām cīņām un turpinās iegūt pieredzi. Nometnē īstas atpūtas nav, jāapmeklē rīta un vakara treniņi un aptuveni četras reizes nedēļā notiek sparingi. Treniņnometnē Briedis būs līdz septembra sākumam. „Galvenais ir neapstāties. Savukārt uz rudeni ir jauni plāni un piedāvājumi, iespējams, pirmās cīņas par titulu,” tā Briedis.

 

Sagatavoja:
Una Rūtere
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
T. 67829478; 28603779
una.rutere@vp.gov.lv