Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija dažu stundu laikā fiksē 27 autopārvadātāju pārkāpumus 2012. gada 10. maijs

Visvairāk pārkāpumu fiksēti par nostiprināšanas noteikumu un darba un atpūtas laika režīma noteikumu pārkāpumiem. Jāuzsver, ka visi protokoli sastādīti par nopietniem pārkāpumiem, kurus nenovēršot pārvadātāju piedalīšanās ceļu satiksmē ir bīstama un apdraud pārējos satiksmes dalībniekus. Piemēram, ja krava nav atbilstoši nostiprināta, bremzēšanas vai līkumu gadījumā tā var uzgāzties virsū gājējiem vai citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Pavisam vakar tika pārbaudītas 59 automašīnas, no tām viena pasažieru, četri bīstamo kravu pārvadātāji un 54 kravas automašīnas.

Jau ziņots, ka vakar Valsts policijas Autopārvadājumu nodaļa piedalījās starptautiskā pieredzes apmaiņas pasākumā - Latvijas policijas pārstāvji starptautiskajiem partneriem rādīja, kā ikdienā tiek veikta autopārvadātāju kontrole. Kolēģi no citām valstīm (Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Šveices, Norvēģijas u.c.) šīs pārbaudes vērtēja, to laikā sniedza padomus un dalījās ar savu pieredzi.

Kontroles pasākums notika netālu no Piņķiem, Salaspils apvedceļa sākumā. Autopārvadājumu uzraudzības nodaļa tur strādāja no pulksten 9 līdz 12:30 un no 13:30 līdz 16:00.

Šīs praktiskās savstarpējās mācības tiek īstenotas starptautiska autopārvadātāju kontroles projekta ietvaros (projekts C.A.S.H.)

 

PAR PROJEKTU:

  • Projekts C.A.S.H. - Connecting Authorities for Safer Heavy Goods Traffic in the Baltic Sea Region
  • Šī projekta mērķis ir izstrādāt praktiskus risinājumus, lai starptautiskos kravu pārvadājumus Baltijas valstīs padarītu drošākus.
  • Projektā ietvaros tiek īstenota Baltijas valstu policijas darbinieku apmācība autopārvadājumu kontroles jomā.
  • Sīkāka info: www.cash-project.eu

 

Sagatavoja:
Lita Juberte
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
T. 67075014; 26490715
lita.juberte@vp.gov.lv