Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rīgā trīs jaunieši piekauj un aplaupa Šrilankas studentu 2012. gada 20. aprīlis

Ceturtdien ap pulksten 3.00 naktī, Balasta dambī trīs jaunieši uzbruka kādam 1986.gadā dzimušam studentam no Šrilankas. Uzbrucēji pieprasīja naudu un mobilo tālruni. Taču vīrietis atteicās atdot savas mantas un kāds no jauniešiem iesita viņam pa seju, cits uzbrucējs izvilka studentam no kabatām naudu, mobilo tālruni un mūzikas atskaņotāju.

Drīz pēc notikušā, cietušais pamanīja garāmbraucošu Rīgas pašvaldības policijas ekipāžu un apturēja to. Tajā pašā naktī policijas darbinieki kopā ar Šrilankas pilsoni veica patruļu pa Pārdaugavas rajonu un pamanīja uzbrucējus. Likumsargi aizturēja divus 1992.gadā un vienu 1997.gadā dzimušus jauniešus un nogādāja viņus iecirknī.

Vēlāk noskaidrojās, ka uzbrukumu organizējis jaunākais no aizturētajiem, 16 gadīgs Latgales priekšpilsētas iedzīvotājs, kurš paskaidroja, ka kopā ar draugiem vakarā devies uz Vecrīgu ar mērķi sastapt kādu tūristu, kuru vēlāk aplaupīt. Iespējamais laupīšanas organizētājs jau agrāk sodīts par līdzīgu noziegumu. Abi vecākie aizturētie iepriekš nav sodīti.

Rīgas policijā sākts kriminālprocess par laupīšanu grupā un turpinās izmeklēšana.

 

Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis: 67219758, mob: 26653633
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: