Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

BMW vadītājs piekauj trolejbusa šoferi 2012. gada 16. aprīlis

Svētdienas vakarpusē Dzelzavas ielā kāds 1984.gadā dzimis vīrietis izkāpa no savas BMW markas automašīnas un, piegājis pie viena no trolejbusiem, iesita Rīgas satiksmes transportlīdzekļa vadītājam pa seju. Agresīvais uzbrucējs pārsita lūpu un izsita zobu trolejbusa vadītājam un no notikumu vietas aizbēga. Konflikts izcēlies it kā par kādu no manevriem, ko veicis viens no vadītājiem.

Cietušais šoferis izsauca policiju un noraksturoja uzbrucēju, kā arī bija piefiksējis uzbrucēja automašīnas valsts numuru. Likumsargi izsludināja aizdomās turamās personas meklēšanu.

Tās pašas dienas vakarā Ceļu policijas darbinieki par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu apturēja iepriekš minēto BMW markas automašīnas vadītāju un secināja, ka vīrietis tiek meklēts arī par citiem likumpārkāpumiem. 1984.gadā dzimušais vīrietis tika nodots Rīgas reģiona pārvaldes policijas darbiniekiem.

Policijā sākts kriminālprocess par vieglu miesas bojājumu nodarīšanu un turpinās izmeklēšana, lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus.

 

 

Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis: 67219758, mob: 26653633
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: daiga.kondrate@riga.vp.gov.lv