Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizdomās par naftas produktu nelikumīgu realizāciju, pārvadāšanu un uzglabāšanu aizturēta organizēta personu grupa, kurā darbojies arī policijas darbinieks 2010. gada 28. decembris

2010.gada 28.decembrī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Aizdomās par naftas produktu nelikumīgu realizāciju, pārvadāšanu un uzglabāšanu aizturēta organizēta personu grupa, kurā darbojies arī policijas darbinieks

Valsts policijas (VP) Iekšējās drošības biroja (IDB) darbinieki 2010.gada decembra sākumā operatīvās meklēšanas pasākumu kompleksa laikā Rīgā, nelikumīgu naftas produktu pārkraušanas brīdī, aizturēja organizētu personu grupu, kuras viens no dalībniekiem bija Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes darbinieks.

Minētā organizētā grupa veica naftas produktu (benzīna un dīzeļdegvielas) nelikumīgu realizāciju, pārvadāšanu un uzglabāšanu Rīgas pilsētas teritorijā un Latvijā.

Par minēto faktu Iekšējās drošības biroja lietvedībā esošā kriminālprocesā tiek veikta pirmstiesas izmeklēšana. Par aizdomās turētām personām, pēc Krimināllikuma 220(1).panta 2.daļas (naftas produktu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja to izdarījusi organizēta grupa atzītas sešas personas.

Veicot pirmstiesas izmeklēšanu, ir atsavinātas ap 30 (tonnas) nelikumīgu naftas produktu, viltoti grāmatvedības dokumenti un nauda vairāku tūkstošu latu un eiro apmērā.

Valsts policija aicina informēt Iekšējā drošības biroja darbiniekus par gadījumiem, kad policijas darbinieki nav godprātīgi pildījuši savus dienesta pienākumus vai arī pārkāpuši likumā noteiktās normas.

VP Iekšējā drošības biroja anonīmais uzticības tālrunis (automātiskais atbildētājs) - 67075456

Informāciju sagatavoja:
Linda Neimane Zobena
Valsts policijas
Preses un sabiedrisko attiecību biroja
vecākā inspektore
Tālr.67075394
Mob.tālr.26520000
E-pasts: linda.neimane@vp.gov.lv