Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Vīrietis saņem gūstā savu kursa biedru, lai varētu pabarot suni 2010. gada 14. decembris

2010.gada 14.decembrī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Vīrietis saņem gūstā savu kursa biedru, lai varētu pabarot suni

Vakar ap 17:00 Rīgas reģiona policisti saņēma informāciju par kādu vīrieti, kurš savā dzīvesvietā, Senču ielā, saņēmis gūstā savu kursa biedru. Sākotnējā informācija liecināja, ka aizdomās turamais ir bruņojies ar virtuves nazi un ir bīstams. Uz notikuma vietu izbrauca speciālo uzdevumu vienība „Alfa”.

Notikuma vietā mediķi policijas darbiniekiem pastāstīja, ka aizdomās turamais vīrietis ir psihiski slims un varētu būt bīstams, tādēļ policijas darbinieki pieņēma lēmumu pēc iespējas ātrāk atbrīvot ķīlnieku. Policijas darbinieki uzsāka pārrunas ar aizdomās turamo vīrieti, bet tās nekādu rezultātu nedeva, tādēļ „Alfas” darbinieki veica triecienuzbrukumu dzīvoklī un, pielietojot speciālos cīņas paņēmienus, aizturēja 63 gadus veco aizdomās turamo, ķīlnieks tika atbrīvots.

Vēlāk policijas darbinieki noskaidroja, ka aizdomās turētais savam bijušajam kursa biedram zvanīja, lūdzot pēc palīdzības, jo viņam it kā esot nepatikšanas. Kursa biedrs devās palīgā draugam un pieaicināja vēl divus savus draugus. Dzīvokļa īpašnieks iekšā ielaida tikai savu draugu, bet abi pārējie palīdzēt gribētāji palika aiz durvīm. Pēc kāda brīža viņi dzirdēja, kā dzīvokļa saimnieks sola izbarot sunim savu viesi, tādēļ viņi ziņoja policijai un izsauca arī mediķus.

Lai gan gūstā saņemtajam vīrietim divdesmit minūtes nācās pavadīt bailēs par savu likteni, skatoties uz drauga virtuves nazi, viņš tomēr atteicās celt apsūdzības pret savu bijušo kursa biedru, saprotot, ka draugam nepieciešama tikai mediķu palīdzība. Policijā pagaidām ir uzsākts administratīvais process notikuma apstākļu sīkākai noskaidrošanai.             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv