Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jaunpilī aizturēta organizēta noziedzīga grupa par zādzību no bankomāta 2010. gada 7. decembris

2010.gada 7.decembrī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 Jaunpilī aizturēta organizēta noziedzīga grupa par zādzību no bankomāta

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Tukuma iecirknī uzsākts kriminālprocess  par to, ka Jaunpilī, 3.decembrī  ap pulksten 02.30 naktī konstatēta iekļūšana veikalā un no bankomāta nozagta nauda aptuveni 15000 latu.

Tieši pateicoties Jaunpils pašvaldības policijas inspektora operatīvai rīcībai, izdevās noskaidrot transportlīdzekli ar kuru pārvietojās organizētā noziedzīgā grupa.

  Veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, VP ZRP Tukuma iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas un patruļdienesta rotas darbinieki, sadarbībā ar  Jaunpils pašvaldības policistu un zemessargiem, aizturēja vienu no noziedzīgās grupas dalībniekiem, kā arī noskaidroja automašīnu, ar kuru  iespējams pārvietojās vēl divi organizētās noziedzīgās grupas dalībnieki pa šoseju Rīga-Liepāja, kuri arī tika aizturēti.

            Uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 175.panta 4.daļas “Par zādzību, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi organizēta grupa”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no trīs līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Operatīvās meklēšanas pasākumi tika veikti arī sadarbībā ar VP ZRP  Dobeles un VP Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecikņu policijas darbiniekiem.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta trīs noziedzīgo personu saistība citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302, 20293472