Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Atsavināts 170 grami narkotisko vielu 2010. gada 19. augusts

18.augustā Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) Kriminālpolicijas darbinieki, realizējot operatīvos meklēšanas pasākumus, aizturēja 3 personu grupu, pie kuriem tika atrasti un izņemti 150 grami amfetamīna un 20 grami marihuānas.

Aizturētas personas - divi vīrieši 1962. un 1973.gadā dzimuši, viena sieviete dzimusi 1976.gadā. Jāpiebilst, ka visas personas ir agrāk vairakkārt tiesātas. Turklāt, vecākais vīrietis tikai aizvadītajā gadā bija atbrīvots no ieslodzījuma vietas, kur pavadīja 15 gadus par divkāršu slepkavību. Pašlaik viņš ir aizturēts un tiek lemts drošības līdzekļa veids, bet pārējam personām tika piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.1 panta 3.daļas /narkotisko un psihotropo vielu neatļauta izgatavošana, iegādāšanās, glabāšana, pārvadāšana un pārsūtīšana realizācijas nolūkā un neatļauta realizēšana, ja tās izdarījusi organizēta grupa vai ja tās izdarītas ar narkotiskajām vai psihotropajām vielām lielā apmērā, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no astoņiem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem/.

Sagatavoja: 
Anastasija Laizāne
Valsts policijas
Latgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīga p.i.
Tālr.65428000
Mob.tālr.26060652
prese@latgale.vp.gov.lv