Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Iedzīvotājus aicina ziņot par nelegālo akcizēto preču tirdzniecības vietām 2010. gada 13. augusts

     

 Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) izsaka pateicību iedzīvotājiem, kuri zvana VP ZRP uzticības tālrunim, tas savukārt no iedzīvotāju puses dod lielu atbalstu policijas darbā.

Iedzīvotājiem no Zemgales reģiona – Jelgavas, Dobeles, Bauskas, Aizkraukles, Tukuma un Jēkabpils jebkurā diennakts laikā, zvanot uz anonīmo uzticības tālruni - 67014077 ir iespējams informēt reģiona vadību par dažāda rakstura satraucošām problēmām, kas skar sabiedrisko kārtību un drošību.

Iedzīvotāji tiek aicināti vēl aktīvāk ziņot par nelegālo akcizēto preču tirdzniecības vietām u.c. veida jautājumiem. Augustā iedzīvotājus aicina īpaši pievērst uzmanību mazdārziņu tuvumā svešām personām, kuras iespējams ar nolūku klīst un vēro, kur aug magones, tādējādi pēc to apstrādes iegūstot narkotiku saturošu vielu, magoņu salmu ekstraktu.

Iedzīvotājiem redzot personas, kuras klīst pa mazdārziņu teritorijām, nekavējoši zvanīt policijai, lai pēc iespējas ātrāk varētu reaģēt un aizturēt, zvanot pa tālruņiem 112, 02 vai arī uzticības tālrunim 67014077.

Jau iepriekš pateicamies par atsaucību!