Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Akcija "Nemēslo ceļmalā" Valmierā 2010. gada 11. augusts

Otrdien, 3.augustā, Valmierā kampaņas "Nemēslo ceļmalā!" ietvaros viesojās Cūkmens. Interesenti tika iepazīstināti ar jaunu ceļa zīmi, kas tika uzstādīta pie Valmieras robežas, kā arī ar "Melno punktu" karti, kurā atainotas sakoptākās un netīrākās Latvijas pilsētas. Ikviens interesents varēja parakstīt īpašu memorandu cīņai pret mēslošanu ceļmalās.

Pasākumā piedalījās Valmieras pilsētas pašvaldības, SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija” (ZAAO), ka arī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja patruļpolicijas nodaļas priekšnieks Aldis Pāže, kurš informēja par sodiem, kādi var tikt piemēroti tiem, kuri atkritumus izmet tam neparedzētās vietās.

Jau ziņots, ka šovasar sākusies jauna kampaņa "Nemēslo ceļmalā!", lai cīnītos pret atkritumu mešanu ārā pa automašīnu logiem un mājas atkritumu nonākšanu ceļmalās vai mežos. Cūkmena vizītes plānotas septiņās Latvijas pilsētās. Tuvāko divu nedēļu laikā ceļa zīmes ar atgādinājumu, ka atkritumu izmešana tam neparedzētās vietās ir noziegums un par to pienākas sods no 50 līdz 500 latiem, tiks izvietotas pie Kuldīgas, Tukuma, Bauskas, Limbažiem, Cēsīm, Alūksnes, Madonas, Preiļiem, Rēzeknes, Ogres, Pļaviņām, Jūrmalas un Dobeles, taču pie septiņām reģionālās tūres pilsētām zīmes tiks izvietotas dienā, kad Cūkmens tiksies ar konkrēto pašvaldību pārstāvjiem.