Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Garāmgājējs palīdz aizturēt laupītāju 2010. gada 8. jūnijs

2010.gada 8.jūnijā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Garāmgājējs palīdz aizturēt laupītāju

Vakar, 7. jūnijā, Rīgas reģiona Valsts policijas darbinieki Prāgas ielā Rīgā, tunelī zem dzelzceļa sliedēm, aizturēja laupītāju, kurš jau pašā rīta agrumā, pielietojot vardarbību, bija aplaupījis kādu vīrieti.           

Vakar, pulksten 8:20 no rīta, kāds garāmgājējs Prāgas ielā, netālu no Rīgas autoostas pamanīja laupīšanu un izsauca policiju. Mirkli vēlāk Valsts policijas Rīgas reģiona Latgales iecirkņa darbinieki jau bija klāt un notikuma vietā sastapa divus vīriešus, kuri bija aizturējuši trešo. Viens no aizturētājiem paskaidroja, ka trešais esot laupītājs, kurš pirms neilga brīža, pielietojot vardarbību, atņēmis viņam maku un mobilo tālruni. Vēlāk policisti noskaidroja, ka iespējamam laupītājam būtu izdevies aizbēgt, ja garāmgājējs cietušajam nebūtu palīdzējis bēgošo aizturēt. Diemžēl nolaupītās mantas likumpārkāpējam izdevās atdot savam līdzzinātājam, kurš no notikuma vietas aizbēga.

Pašlaik par laupīšanu aizdomās turētais nogādāts īslaicīgās aizturēšanas izolatorā un par notikušo laupīšanu uzsākts kriminālprocess. Policijai ir aizdomas, ka aizturētais 1980. gadā dzimušais agrāk sodītais vīrietis varētu būt saistīts arī ar citām laupīšanu vai zādzību epizodēm, tādēļ policija aicina iedzīvotājus, kuri ir cietuši no attēlā redzamās personas, ziņot pa tālruni: 67086336, 67086330 vai 112.

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv