Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija atklāj nelegālu alkohola ražotni 2010. gada 1. jūnijs

2010.gada 1.jūnijā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Policija atklāj nelegālu alkohola ražotni

Šā gada maija beigās Valsts policijas Rīgas reģiona Ziemeļu rajona iecirkņa darbinieki Vecmīlgrāvī atklāja nelegālā alkohola ražotni. Ražotnes telpās policija atrada un atsavināja 400 litrus alkoholu saturoša šķidruma un filtrēšanas iekārtas.          

Realizējot operatīvo informāciju Ziemeļu rajona iecirkņa darbinieki maija nogalē pārbaudīja kādu ēku Vecmīlgrāvī, Atlantijas ielā, par kuru bija aizdomas, ka tajā nelikumīgi tiek ražoti un realizēti alkoholu saturoši dzērieni. Pārbaudes laikā vienā no telpām policisti uzgāja vairākas kannas, kas bija pildītas ar alkoholu saturošu šķidrumu, tāpat policisti atrada arī filtrēšanas iekārtas, kuras kopā ar alkoholu tika atsavinātas. Kopā atsavināti 400 litri alkoholu saturošā šķidruma.

Uz aizdomu pamata par nelikumīgu alkoholisku dzērienu glabāšanu un izgatavošanu Ziemeļu rajona iecirkņa darbinieki aizturēja 1978. gadā dzimušu vīrieti, kurš agrāk nav tiesāts. Aizturētajam vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, savukārt atsavinātais alkohols nosūtīts ekspertīzes veikšanai.

Pašlaik ir uzsākts kriminālprocess pēc Kriminālkodeksa 221.2 panta 1. daļas un notiek pirmstiesas izmeklēšana, lai noskaidrotu citas personas, kas varētu būt iesaistītas šajā noziegumā.             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv