Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rīgas Latgales iecirkņa policisti pasākumā “Nāc un piedalies!” aicina jauniešus pievērsties veselīgam dzīvesveidam 2018. gada 13. decembris

Mūsdienās sports un veselīgs dzīvesveids ir galvenā alternatīva bērnu un jauniešu klaiņošanai pa ielām, smēķēšanai un alkohola lietošanai. Par sporta lielo nozīmi atkarību profilaksē un noziedzības mazināšanā ir pārliecināti arī VP Rīgas Latgales iecirkņa Kārtības policijas nodaļas policisti, kuri sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldesNepilngadīgo lietu nodaļu vakar, 11. decembrī, Rīgas Austrumu vidusskolā sesto klašu skolēniem rīkoja pasākumu “Nāc un piedalies!” Kā ierasts pasākumā bija ieradušies arī policijas uzticamie palīgi – Runcis Rūdis un Bebrs Bruno, kuri atbalstīja jauniešus.

Policijas aicinājumam piedalīties sacensībās atsaucās piecas Latgales priekšpilsētas skolas - Rīgas Austrumu vidusskolaRīgas Avotu PamatskolaOskara Kalpaka Rīgas Tautas Daiļamatu PamatskolaRigas 15.Vidusskolaun Rigas 75. Vidusskola.

Šī bija pasākuma pirmā daļa, kurā skolēniem bija iespēja piedalīties sporta stafetēs. Interesi raisīja arī nebūt ne vieglais uzdevums “Uzpleču salikšana”, kā laikā, iepriekš sagatavojoties, katrai policijas dienesta pakāpe bija jāatrod atbilstošie uzpleči. Divas komandas šo uzdevumu izpildīja pilnīgi pareizi!

Pirmajā posmā pirmo vietu ieguva Rīgas 75. vidusskola, otro vietu – Rīgas Austrumu vidusskola, trešo vietu – Oskara Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskola, ceturto vietu – Rīgas 15. vidusskola, piekto vietu – Rīgas Avotu pamatskola. Jāatzīmē, ka visas komandas bija ļoti spēcīgas un darboties gribošas. Turklāt šie gan nav galīgie rezultāti, jo pavisam drīz, jau janvārī norisināsies nākamais pasākuma posms.

Izsakām pateicību skolām un skolotājiem, kuri palīdzēja mums īstenot šo ieceri! Tāpat priecājamies par ikvienu skolēnu, kurš ar aizrautību piedalījās.