Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Nesen no cietuma atbrīvots vīrietis atsāk noziedzīgās gaitas un tiek notverts 2018. gada 27. novembris

Šā gada oktobrī Valsts policijas Rīgas Teikas iecirknī tika saņemta informācija par diviem gadījumiem, kad persona Rīgas degvielas uzpildes stacijās savā automašīnā uzpildījusi degvielu un aizbraukusi prom nesamaksājot. Tika noskaidrots, ka transportlīdzeklim, ar kuru noziegums izdarīts, bijušas zagtas valsts numura zīmes.

Izmeklēšanas laikā iegūstot videonovērošanas kameru ierakstus, tika noskaidrota aizdomās turētā persona. Vakar, 26. novembrī, Valsts policijas Rīgas Teikas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 2. biroja likumsargiem aizdomās turēto vīrieti aizturēja.

Aizturētais ir dzimis 1986. gadā un iepriekš daudz reižu sodīts. Policijas datubāzē atrodama informācija par 53 kriminālprocesiem, kas pret vīrieti tikuši uzsākti, un lielākā daļa ir par šādiem pašiem noziegumiem. Šā gada septembrī vīrietis bija iznācis no ieslodzījuma vietas un ātri vien atgriezies uz noziedzīgā ceļa.

Policisti šobrīd turpina izmeklēšanu kriminālprocesos, kas uzsākti saistībā ar numura zīmju un degvielas zagšanu Rīgas Teikas iecirkņa apkalpojamā teritorijā. Turklāt policistu rīcībā esošā informācija liecina, ka šis vīrietis varētu būt saistīts arī ar citiem līdzīgiem noziegumiem Rīgas reģionā.

Vīrietis automašīnu numurzīmes zadzis nakts laikā. Pēc tam tās piestiprinājis pie savas automašīnas, kā arī pie izīrētiem spēkratiem un izmantojis tālāku noziegumu īstenošanā.

Saistībā ar notikušo uzsākti divi kriminālprocesi, kas kvalificēti pēc Krimināllikuma 180. panta pirmās daļas (par zādzību nelielā apmērā) un pēc Krimināllikuma 265. panta otrās daļas (par transportlīdzekļa numura zīmes nolaupīšanu).

Šobrīd aizturētais atrodas izolatorā. Ņemot vērā, ka viņš jau iepriekš daudz reižu sodīts, rīt, 28. novembrī, tiks lemts par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu šai personai.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)