Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Kādā Pārdaugavas namu pagalmā vīrietis 84 gadus vecam paziņam nolaupa naudu 2018. gada 16. novembris

Šo trešdien, 14. novembrī, Valsts policijā tika saņemta informācija no kāda vīrieša, kuram tika nolaupīts maks ar tajā esošu naudas summu 360 eiro apmērā.

Cietušais likumsargiem izstāstīja, ka bija devies uz veikalu, kur saticis savu paziņu. Pazīstamais vīrietis lūdzis viņam iedot pusotru eiro, un cietušais izpildījis viņa lūgumu. Izdarījis labu darbu, vīrietis devies uz mājās, taču pēkšņi pie viņa pieskrējis nesen satiktais paziņa, nogrūdis viņu zemē un nolaupījis maku ar tajā esošiem 360 eiro, pēc kā pametis notikuma vietu. Cietušais nekavējoties par notikušo ziņoja Valsts policijai.

Valsts policijas Rīgas Zemgales iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki uzsāka iespējamās vainīgās personas meklēšanu. Vakar, 15. novembrī, aizdomās turētais vīrietis tika aizturēts.

1984. gadā dzimušais aizdomās turētais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par dažāda veida noziedzīgiem nodarījumiem.

Saistībā ar notikušo aizturētais vīrietis tiek saukts pie kriminālatbildības par laupīšanu. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem

Šodien aizturētajam vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)