Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Āgenskalnā kioska darbiniece ar nolūku iedod tā atslēgas draugam - garnadzim; abi tiek aizturēti 2018. gada 26. marts

Naktī no 25. uz 26. martu Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Zemgales iecirknī tika saņemta informācija no apsardzes darbiniekiem par tikko izdarītu zādzību no kāda kioska Āgenskalnā.

Likumsargi noskaidroja, ka naktī ap pulksten 2.30 kāds vīrietis iekļuvis kioskā un nozadzis naudu – 4 300 eiro un desmit cigarešu blokus ar “Winston”, “Mallboro”, “Kent”, “Kamel”, “L&M” un “Lucky Strike” cigarešu markām. Iespējamais aizdomās turētais vīrietis nozagtās lietas ātri salicis somā un pametis notikuma vietu. Kioskā nostrādāja signalizācija un apsardzes darbinieki par zādzību laicīgi paziņoja Valsts policijai. Speciālo uzdevumu bataljona darbinieki pa “karstām pēdām” netālu no notikuma vietas aizturēja iespējamo vainīgo vīrieti.

Policisti no vīrieša noskaidroja, ka aizturētā vīrieša draudzene strādā šajā kioskā. Sieviete speciāli iedevusi kioska atslēgas, lai aizdomās turētais tajā iekļūtu un to apzagtu.

Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti drīz vien dzīvesvietā aizturēja arī kioska darbinieci.

Abas aizturētās personas ir dzimušas 1999. gadā un iepriekš nav sodītas.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas - par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Šobrīd abas aizturētās personas atrodas izolatorā.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)