Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policijas koledža ar saukli “Mēs skrienam par MŪSU Latviju!” 2018. gada 18. martā rīkoja pasākumu, kas tika veltīts Latvijas Republikas simtgadei! 2018. gada 20. marts

Valsts policijas koledža ar saukli “Mēs skrienam par MŪSU Latviju!” 2018. gada 18. martā rīkoja pasākumu, kas tika veltīts Latvijas Republikas simtgadei!

Par cik simts gadu jubileju svin ne tikai Latvijas valsts, bet arī Valsts policija, tad par godu šim lielajam notikumam Valsts policijas koledžas Studējošo pašpārvalde organizēja pasākumu - “Valsts policijas simtgades skrējiens”, kura laikā Valsts policijas koledžas kadeti un citu tiesībsargājošo iestāžu pārstāvji 2018. gada 18. martā noskrēja 100 kilometrus Rīgas pilsētas teritorijā.

Katrs noskrietais kilometrs simbolizēja vienu Latvijas Republikas pastāvēšanas gadu un bija kā veltījums Latvijai no katra skrējēja. Šī pasākuma ideja - vienota un spēcīga tauta, kura virzās uz priekšu roku rokā, katram atsevišķi ieguldot mazumiņu, kopīgi sasniedzot lielus mērķus un šie 100 kilometri simbolizē tautas vienotību un spēku 100 gadu laikā.

 

Pasākumā “Valsts policijas simtgades skrējiens” brīvprātīgi iesaistījās Valsts policijas, Valsts policijas koledžas. Valsts Ugunsdzēšanas un civilās aizsardzības koledžas un Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas pārstāvji, kā arī Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrības pārstāvji, kuri sevī juta spēku un bija gatavi šo veltījumu nest visas distances garumā.

Skrējiena starts notika 2018.gada 18.martā pulksten 8.00 Aspazijas bulvārī 7, Rīgā, kur pasākumu atklāja ar svinīgu uzrunu Valsts policijas koledžas direktora vietnieks Māris Riekstiņš un Valsts policijas priekšnieka vietnieks, Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins, kā arī pirms starta tika atskaņota Latvijas valsts himna. 

 

Skrējiena distance tika iedalīta 31 posmos, vienlaicīgi skrēja divas personas, kuras pavadīja policijas transports, (viena ar Latvijas Republikas karogu, otra ar Valsts policijas koledžas karogu), ik pēc trīs kilometriem notika skrējēju maiņa, nododot karogus nākamajiem skrējējiem. Skrējiena laikā dalībniekus aktīvi atbalstīja garāmgājēji un autobraucēji, izrādot patiesu interesi par notikušo, uzmundrinot ar saukļiem.

Pasākumā "Valsts policijas simtgades skrējiens" tika izveidots arī skrējiena kulminācijas posms, jeb “Tautas posms”, - 5km garumā, kurš deva iespēju ikvienam pievienoties, kam bija vēlme atbalstīt šo pasākumu ar savu dalību, kā arī dot savu pienesumu MŪSU Latvijai.  

Skrējiena noslēgums jeb finiš notika Ezermalas ielā 10, Rīgā, Valsts policijas koledžas teritorijā pulksten 17:40, kur tika izteiktas pateicības visiem dalībniekiem un atbalstītājiem.

Ar noslēguma pasākuma uzrunām un pateicības vārdus veltot, uzstājās Valsts policijas koledžas direktora vietnieks Māris Riekstiņš, Valsts policijas priekšnieka vietnieks, Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins un Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrības vadītājs Armands Augustāns.

Pasākumā piedalījās vairāk nekā 100 personas, kuras pēc pasākuma noslēguma tika aicinātas uz kopīgu tēju un uzkodu galu.

IZSAKAM VISIEM PATIESU PATEICĪBU par dalību un atbalstu!

 

Foto: https://failiem.lv/u/at4suejn#/