Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policijas koledža ar saukli “Mēs skrienam par MŪSU Latviju” rīko Latvijas Republikas simtgadei veltītu pasākumu! 2018. gada 12. marts

Simts gadu jubileju svin ne tikai Latvijas valsts, bet arī Valsts policija, un kā veltījumu šim lielajam notikumam Valsts policijas koledžas Studējošo pašpārvalde organizē skrējienu - “Valsts policijas simtgades skrējiens”, kura laikā Valsts policijas koledžas kadeti 2018. gada 18. martā Rīgas pilsētas teritorijā noskries 100 kilometrus.

Katrs noskrietais kilometrs simbolizē vienu Latvijas Republikas pastāvēšanas gadu un ir kā veltījums Latvijai no katra skrējēja. Šī pasākuma ideja - vienota un spēcīga tauta, kura virzās uz priekšu roku rokā, katram atsevišķi ieguldot mazumiņu, kopīgi sasniedz lielus mērķus. Šie 100 kilometri simbolizē tautas vienotību un spēku 100 gadu laikā.

Skrējiena kulminācijas posms jeb “Tautas posms” (pēdējie 5 km) jebkuram gribētājam dos iespēju piedalīties šajā pasākumā. Ja arī Tu vēlies atbalstīt šo ideju, piedaloties skrējienā, un sniegt savu pienesumu MŪSU Latvijai, līdz 14. martam (ieskaitot) nosūti pieteikumu uz e-pastu: paligs@koledza.vp.gov.lv

Pasākumā “Valsts policijas simtgades skrējiens” iesaistīsies arī Valsts policijas, Valsts robežsardzes un Ugunsdzēšanas un civilās aizsardzības koledžu darbinieki , kuri sevī jūt spēku un ir gatavi šo veltījumu nest visas distances garumā.

“100 gadu skrējiena” starts plānots 2018. gada 18. martā pulksten 8.00 no Aspazijas bulvāra 7, Rīgā. “Tautas posms” sāksies aptuveni pulksten 17.20. Skrējiens noslēgsies Ezermalas ielā 10, Rīgā, Valsts policijas koledžas teritorijā aptuveni pulksten 18.00.

Tiekamies!