Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rīgas centrā vīrietis apzog dzīvokli, pēcāk izdemolē viesnīcas numuriņu un tiek aizturēts 2018. gada 09. marts

Šo trešdien, 7. martā, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Centra iecirknī tika saņemta informācija par zādzību no kāda dzīvokļa Rīgas centrā. Par šo notikumu ziņoja dzīvokļa īpašniece.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi sastapa izmisušo sievieti, kura izstāstīja, ka naktī no 6. uz 7. martu viņas dzīvoklī iekļuvis zaglis. Ļaundaris nozadzis ne tikai personīgās mantas, bet arī rotaslietas, datoru, naudu, kažoku un slēpošanai paredzētu kostīmu, nodarot sievietei zaudējumu aptuveni desmit tūkstošu eiro vērtībā.

Policisti uzsāka izmeklēšanas darbības, lai notvertu iespējamo vainīgo personu.

Tāpat todien Rīgas Centra iecirkņa policisti ap pulksten 13.00 saņēma izsaukumu uz viesnīcu, kur kāds vīrietis, būdams alkohola reibumā, agresīvi uzvedies un demolējis viesnīcas numuriņu. Ierodoties norādītajā adresē, policisti aizturēja vīrieti un konstatēja, ka viesnīcas numuriņā atrodas daļa mantu, kas tonakt tikušas nozagtas no sievietes dzīvokļa. Jāpiemin, ka vīrietis tobrīd atradies stiprā alkohola reibumā un atteicies veikt alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpā.

Aizturētais vīrietis dzimis 1965. gadā un jau iepriekš vairākas reizes nonācis policijas redzeslokā par analoģiskām darbībām
.
Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma – par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Tāpat pret vīrieti uzsākta administratīvā lietvedība pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 167. panta – par sīko huligānismu. Par šādu pārkāpumu uzliek naudas sodu no 70 līdz 500 eiro.

Šodien, 9. martā, aizturētajam vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Likumsargiem izdevies atgūt daļu no nozagtajām mantām. Pašreiz tiek strādāts, lai atgūtu atlikušās nozagtās mantas.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)