Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Darba pienākumu pildīšanas laikā miesas bojājumus guvis policists; saistībā ar notikušo uzsākta pārbaude 2017. gada 3. novembris

Vakar, 1. novembrī, Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes amatpersonas kriminālprocesa ietvaros Rīgā, Rīgas reģionā un Tukuma novadā veica kopā 12 kratīšanas saistībā ar iespējamu nelikumīgu šaujamieroču munīcijas un sprāgstvielu glabāšanu.

Vienā no kratīšanām, kas notika Rīgas reģionā, miesas bojājumus guva policists, kurš tika nogādāts slimnīcā. Par laimi, gūtie miesas bojājumi nav dzīvībai bīstami. Par notikušo Valsts policijā tiks veikta pārbaude, kuras laikā skaidros precīzus notikušā apstākļus.

Kratīšanu rezultātā likumsargi izņēma 40 kilogramu sprāgstvielas trotila, 11 dažādas pistoles, desmit karabīnes, septiņus automātiskos ieročus, 1142 munīcijas vienību, 81 ieroču būtisko sastāvdaļu un 75 spridzināšanas ietaises un to sastāvdaļas. Kriminālprocesa ietvaros tiek pārbaudītas septiņas personas, no kurām viena ir aizturēta.