Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturēts vīrietis, kurš Mangaļsalā, bojājot slēdzeni, no automašīnas nozaga portatīvo datoru 2016. gada 26. jūlijs

Pēdējā mēneša laikā krasi palielinājies fiksētais zādzību skaits no automašīnām Mangaļsalā - mēneša laikā vien saņemti vairāk nekā desmit iesniegumi. Lai konstatētu un notvertu iespējamos zagļus Rīgas Ziemeļu iecirkņa Kriminālpolicija uzsāka pastiprinātus reidus Mangaļsalā un tās apkārtnē.

23.jūlijā ap pulksten 11.50 Mangaļsalas ielā, pie Vecāķu pludmales, reida laikā likumsargi pamanīja aizdomīgu vīrieti, kurš jau iepriekš vairākkārt šajā teritorijā bija manīts. 1975.gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts pārbaudes veikšanai. Pārbaudot aizturētā personīgās mantas, pie viņa tika atrasts portatīvais dators, kura izcelsmi viņš nevarēja paskaidrot. Turpat aizturēšanas vietā likumsargi konstatēja, ka blakus esošai automašīnai Audi ir bojāta slēdzene. Kā vēlāk izrādījās, vīrietis šo automašīnu bija apzadzis. Par zādzību no automašīnas tika informēts tās īpašnieks, kas pēcāk pastāstīja, ka tajā atradies pie garnadža atrastais portatīvais dators.

Aizturētais jau iepriekš vairākkārt bijis tiesāts par mantiskiem noziegumiem. Tāpat aizturētais vīrietis vien pirms pāris mēnešiem atbrīvots no apcietinājuma, kur izcieta sodu par iepriekš izdarītu identisku noziegumu – zādzību no automašīnas.

Pret vīrieti sākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta iekļūstot automašīnā. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods - brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Vakar tiesa aizturētajam piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu. Policija skaidros aizturētā vīrieša saistību arī ar citām zādzībām, kas izdarītas Mangaļsalā.