Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rīgas centrā aizturējām iepriekš sodītu vīrieti ar ievērojamu daudzumu psihotropo medikamentu 2016. gada 21. jūlijs

Vakar, 20. jūlijā, ap pulksten 14.00 Rīgas Centra iecirkņa policisti Matīsa ielā pamanīja aizdomīgu vīrieti ar lielu somu. Likumsargiem radās aizdomas, ka viņš atrodas narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē.

Viņu pārmeklējot, somā tika atrasti recepšu medikamenti. Kopā tika atrastas un konsfiscētas 690 divu veidu psihotropās tabletes un pieci transdermālie plāksteri. Medikamentu nepieciešamību vīrietis nespēja pamatot, kā arī neuzrādīja receptes.

Vīrietis tika aizturēts. Pārbaudot viņa personību, noskaidrots, ka viņš dzimis 1973. gadā un jau iepriekš sodīts par sevišķi smagu noziegumu. Vīrietis jau iepriekš izcietis vairāk nekā 15 gadu ilgu cietumsodu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par psihotropo vielu neatļautu glabāšanu lielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Rīt tiks lemts jautājums par aizturētā apcietināšanu. Tiek gaidīti arī ekspertīžu rezultāti, lai noskaidrotu, vai vīrietis aizturēšanas brīdī atradies narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē.