Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jūrmalā aizdomās par somiņas un naudas zādzību aizturējām divus vīriešus 2016. gada 20. jūlijs

Vakar vakarā Jūrmalas mikrorajonā Kauguros kādā veikalā, kas nodarbojas ar datortehnikas pārdošanu un labošanu, iegriezās divi vīrieši. Prom ejot, viens no viņiem paķēra sieviešu somiņu, kura bija novietota netālu no veikala letes, un piederēja kādai veikala darbinieka radiniecei, kas tobrīd arī atradās veikalā. Somā atradās 50 eiro. Notikušais bija fiksēts videokameru ierakstos. 
Pamanījusi, ka somiņa ir nozagta, sieviete par notikušo paziņoja policijai.

Notikuma vietā ieradās Jūrmalas iecirkņa policisti, kuri, apskatījušies videokameru ierakstus, uzsāka aizdomās turamo meklēšanu. Turpat Jūrmalā uz karstām pēdām abi 1975. un 1990. gadā dzimušie vīrieši tika aizturēti. Somiņa pie iespējamiem ļaundariem gan netika atrasta.

Policisti noskaidrojuši, ka pēc zādzības, abi vīrieši naudu sadalījuši savā starpā.

1990. gadā dzimušais aizturētais jau iepriekš sodīts par sīkām zādzībām, huligānismu un alkohola lietošanas noteikumu pārkāpšanu sabiedriskās vietās. Savukārt 1975. gadā dzimušais iepriekš sodīts nav.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz četriem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Abi aizturētie šobrīd atrodas īslaicīgās aizturēšanas vietā un rīt tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu abiem vīriešiem.