Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Informācija par mediju akreditāciju 16. martā 2016. gada 14. marts

Lai mediju pārstāvjiem būtu iespēja ērti, koordinēti un netraucēti atspoguļot 16. marta pasākumus Rīgas centrā, Valsts policija pirms pasākuma veiks mediju akreditāciju un izsniegs mediju pārstāvjiem krāsainas vestes.

          Akreditācijas norise

 

  • Lai pierakstīšanās būtu ātrāka un ērtāka, lūdzam visus mediju pārstāvjus, kuri piedalīsies 16. marta pasākumu atspoguļošanā, aizpildīt mediju akreditācijas formu, kas pieejama zemāk norādītajā saitē.

 

  • Trešdien, 16. martā, sākot no pulksten 8.00 un visu pasākuma norises laiku, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra un Kaļķu ielas krustojumā (McDonald’s pusē), atradīsies mikroautobuss ar uzrakstu “Preses akreditācija”. Šajā vietā mediju pārstāvjiem, kuri būs aizpildījuši akreditācijas formu, Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāvji izsniegs krāsainas vestes.

 

  • Lai saņemtu vesti, medija pārstāvim būs jāuzrāda masu informācijas līdzekļa darbinieka apliecība vai cits dokuments, kas apliecina piederību masu informācijas līdzeklim. Gadījumā, ja preses darbiniekam šāda dokumenta nav, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Šajā gadījumā arī tiešsaistes akreditācijas formā lūdzam norādīt, ka vestes saņemšanai tiks uzrādīts personu apliecinošs dokuments.

 

  • Neuzrādot kādu no minētajiem dokumentiem, vestes saņemt nebūs iespējams! Bez vestēm pārvietošanās pasākuma norises vietā var būt ierobežota. Pēc pasākuma lūdzam vestes atnest atpakaļ uz Valsts policijas mikroautobusu. 

 

  • Tā kā pasākuma laikā policija saņem mediju pārstāvju jautājumus, kas saistīti ar pasākuma norisi, lai nepieciešamības gadījumā būtu iespējams sazināties ar konkrēto žurnālistu, lūdzam akreditācijas formā norādīt arī Jūsu vai Jūsu pārstāvētā medija kontakttālruni. 

 

Mediju akreditācijas forma (aizpildāma obligāti!) pieejama šeit:

https://docs.google.com/forms/d/1KuGbf3AZZysv8z-TZyh786YQHQnbacuQmEZoTEV7XdI/viewform?c=0&w=1

 

Vairāk informācijas par akreditāciju iespējams iegūt, zvanot Tomam Sadovskim (27878155) vai Dairim Anučinam (29402290).

 

Ārlietu ministrijas sagatavotā informācija par 16. martu:  

http://www.mfa.gov.lv/par-16-marta-pasakumiem

 

 

Ar cieņu,

Dairis Anučins

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas

vecākais speciālists

Tel. 67075093

Mob. tel. 29402290