Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturējām trīs vīriešus, kuri saistīti ar narkotiku nelikumīgu apriti Jūrmalā; konfiscējām 18,4 gramus metamfetamīna un 0,45 gramus kokaīna 2016. gada 11. marts

Valsts policija saņēma operatīvo informāciju par narkotisko vielu iespējamu nelikumīgu apriti Jūrmalā. Pārbaudot saņemtās ziņas, Rīgas reģiona Jūrmalas iecirkņa Kriminālpolicija konstatēja, ka narkotikas tiek piegādātas no Rīgas ar automašīnu kādam 1971. gadā dzimušam Kauguru iedzīvotājam.

9. martā policisti minēto vīrieti Jūrmalā aizturēja ar 18,4 gramiem metamfetamīna.

Likumsargiem izdevās arī apturēt automašīnu, ar kuru tika piegādātas narkotikas. Tika pārmeklēts 1994. gadā dzimušais automašīnas vadītājs un 1974. gadā dzimušais pasažieris. Pie pasažiera likumsargi atrada un konfiscēja 0,45 gramus kokaīna. Abi vīrieši tika aizturēti.

Saistībā ar notikušo pret vīriešiem uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļauti iegādāšanos, glabāšanu un realizēšanu lielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.