Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Apsveicam kolēģus ar piešķirto Viestura ordeni! 2015. gada 17. aprīlis

Šī gada aprīļa sākumā Ordeņu kapituls nolēma, ka par nopelniem Latvijas valsts labā pieciem Valsts policijas darbiniekiem tiks piešķirts Viestura ordenis. Viestura ordeņu pasniegšana norisināsies 4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā.

Viestura ordeņa III šķira tiks pasniegta trim Valsts policijas darbiniekiem – Valsts policijas priekšnieka vietniekam, Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšniekam, pulkvedim Andrejam Grišinam, Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes priekšniekam, pulkvedim Jānim Lazdiņam un Valsts policijas priekšnieka vietniekam, Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšniekam, pulkvedim Artim Velšam.

Savukārt ar Viestura ordeņa IV šķiru Ordeņu kapituls apbalvos Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Madonas iecirkņa priekšnieku, pulkvežleitnantu Vasīliju Himuļu un Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas iecirkņa priekšnieku, pulkvežleitnantu Andri Vīgantu.

Viestura ordenis un tā goda zīme tiek pasniegta par nopelniem Latvijas valsts drošības un sabiedriskās kārtības uzturēšanu un nostiprināšanu, tāpat arī par sevišķiem militāriem nopelniem, Latvijas valsts bruņoto spēku apmācībā un audzināšanā. Iegūstot ordeņa pirmo šķiru, apbalvotais tiek iecelts par ordeņa lielkrusta komandieri, ar ordeņa otro šķiru apbalvotais tiek iecelts par ordeņa lielvirsnieku, ar ordeņa trešo šķiru apbalvotais — par ordeņa komandieri, ar ordeņa ceturto šķiru apbalvotais — par ordeņa virsnieku, ar ordeņa piekto šķiru apbalvotais — par ordeņa kavalieri .

Lepojamies ar kolēģu darbu un apsveicam ar godam nopelnīto Viestura ordeni!