Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valmierā norisinās starptautisks seminārs par neformālās izglītības iespējām preventīvajā darbā ar jauniešiem 2015. gada 15. aprīlis

erasmus+.jpgipa.png

14.aprīlī, Valmierā, viesnīcas „Naktsmājas“ konferenču zālē sācies starptautisks seminārs policijas darbiniekiem par neformālās izglītības iespējām jauniešu likumpārkāpumu novēršanas jomā. Seminārs tiek tiek rīkots Starptautiskās Policijas asociācijas Latvijas biedrības jaunatnes darbinieku mobilitātes projekta „Neformālā izglītība. Sociālā iekļaušana. Jauniešu likumpārkāpumu novēršana“ ietvaros un tas tiek finasēts ar Eiropas komisijas Erasmus + programmas atbalstu.

Seminārā, kas ilgs līdz 18.aprīlim, tiekas policijas inspektori no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas un Norvēģijas, kuru darbs ikdienā saistīts ar preventīvu pasākumu un aktivitāšu organizēšanu bērniem un jauniešiem, kā arī darbs ar riskam pakļautajiem jauniešiem. Seminārā ikvienas dalībvalsts pārstāvji prezentēs savas valsts policijas preventīvā darba metodes strādājot ar jauniešiem, kā arī stāstīs par pašvaldību un nevalstisko organizāciju darbu jaunatnes jomā.

Semināra norises laikā plānots, ka dalībnieki viesosies arī Valmieras pilsētas pašvaldībā, kur  iepazīsies ar Valmieras pilsētas pašvaldības Ģimenes atbalsta nodaļas darbu, savukārt Valmieras jauniešu un bērnu centrā „Vinda“ plānots pārrunāt jautājumus par bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējām. Tāpat apmeklēs Kristīgo želsirdības centru, kur kopā pavadīs brīvo laiku ar bērniem un jauniešiem, aicinot piedalīties kādā sportiskā aktivitātē atbilstoši laikapstākļiem, nodibinājumu „Valdardze“, kur diskutēs par vardarbības jautājumiem, un Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Drošības klasi Valmieras 5.vidusskolā.

Pēc semināra Valmierā katra projektā iesaistītā organizācija savā valstī rīkos fotoizstādi – „Projekta dienasgrāmata“, kurā tiks atspoguļots preventīvā darba ar bērniem un jauniešiem nozīmīgums, komandas darbs un spēja sadarboties ne tikai savas organizācijas ietvaros, bet arī starptautiskos projektos. 

Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

 

Sagatavoja:

Sintija Virse

Valsts policijas

Vidzemes reģiona pārvaldes

Kārtības policijas biroja

Prevencijas grupas

vecākā inspektore

Tālr. 26368442

sintija.virse@vidzeme.vp.gov.lv