Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policijas koledža „iekustina” talkas mēnesi! 2015. gada 27. marts

Kā jau ierasts, Latvijā pavasarī tiek rīkotas talkas dienas. Šī gada Lielā talka norisināsies 25.aprīlī, kad visa Latvija atkal tiks aicināta vienoties kopīgās vides sakopšanas un labiekārtošanas aktivitātēs, lai tiktu sasniegts Lielās Talkas galvenais mērķis un Latvija savā simtgadē būtu tīrākā un sakoptākā valsts pasaulē. Lielās Talkas moto šogad ir Raiņa vārdi „Pastāvēs, kas pārvērtīsies!” un arī visas talkas aktivitātes šogad ir zem Raiņa zīmes.

Lielās Talkas koordinatoru un Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas tikšanās laikā 26.martā Latvijas Universitātes Lielajā aulā tika oficiāli atklāta šī gada Lielā Talka un tās talkošanas karte.

Par godu Lielās talkas atklāšanas pasākumam, Valsts policijas koledžas Studējošo pašpārvalde un Sporta katedras personālsastāvs 26.martā rīkoja stadiona sakopšanas talku, kurā piedalījās pirmā līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programmas „Policijas darbs” 16P un 17K grupu kadeti.

Kopīgiem spēkiem tika savākti 20 lielie maisi ar dažādiem atkritumiem, gružiem, pērno zāli un lapām.

Paldies visiem dalībniekiem par izrādīto aktivitāti un centību Valsts policijas koledžas stadiona sakopšanas pasākumā! Tīrāka vide rosina aktīvāku sportošanu!