Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizvadīts kārtējais projekta “Roku rokā” sacensību posms. 2015. gada 27. marts

Pagājušo ceturtdien, 19.martā, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Enerģētikas un elektronikas fakultātē noslēdzās projekta kārtējais “Roku rokā” sacensību posms, kas norisinājās sadarbībā ar A/S “Sadales tīkls”.

Rīgas Sociālā dienesta dienas centru un bērnu namu bērni, kā arī Jāņa Poruka vidusskolas audzēkņi piedalījās aizraujošās sacensībās un radošajās darbnīcās, kuru laikā tika aicināti pildīt dažādus uzdevumus.

Bērniem bija iespēja pildīt elektrodrošības testu, veikt fizikas eksperimentus, piedalīties elektrodrošības nodarbībā un doties ekskursijās uz laboratorijām, kā arī iepazīt elektromontiera darba aprīkojumu un pielaikot darba formu. Bērni arī varēja spēlēt īpašu elektriķu spēli “Alias'', mācīties atbildīgi rīkoties elektroietaišu tuvumā un iepazīties ar RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāti, kur izglītību iegūst enerģētikas nozares speciālisti.
Sacensību mērķis ir sniegt bērniem un jauniešiem informāciju par drošību un iesaistīt jauniešus profesionālās izglītības pasākumos, kā arī veicināt veselīga dzīvesveida attīstīšanu.

Pasākuma atbalstītāji: A/S "Sadales tīkls", A/S “Latvenergo” sociālais projekts “FIZMIX”.

Šī posma uzvarētāji – Jāņa Poruka vidusskolas, dienas centra “Kamene” un “Čiekurs” komandas.