Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rīgas policisti organizēs sporta un atjautības sacensības skolēniem 2012. gada 26. oktobris

Lai padarītu bērniem un jauniešiem sasniedzamos savus mērķus, jauktu barjeras, kas traucē pilnveidoties, un veicinātu veselīga dzīvesveida izvēli kā alternatīvu atkarībām un virtuālajai komunikācijai, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde sadarbībā ar HK „Rīgas Dinamo” jau otro sezonu rīkos sporta un atjautības sacensības jauniešiem.

Jaunieši sacentīsies šaušanā un noņems pirkstu nospiedumus

Ņemot vērā iepriekšējās sezonas pozitīvo pieredzi un veiksmīgos rezultātus, šogad sacensību disciplīnas ir pilnveidotas, lai tās būtu vēl interesantākas jauniešiem – sacensībās būs iekļautas tādas disciplīnas kā „Mīnu lauks”, „Likumpārkāpēja identifikācija pēc pirkstu nospiedumiem”, „Šaušana”, „Hokeja tiesneša žesti!” kā arī daudz citas aizraujošas disciplīnas.

Plānots iesaistīt gan Rīgas, gan Siguldas skolas

Pirmais sacensību posms norisināsies 26. oktobrī Rīgas 74. vidusskolas telpās. Taču kopā sacensības sastāvēs no pieciem posmiem un tās norisināsies no šā gada oktobra līdz nākamā gada martam. Pasākumu ietvaros Rīgas policisti cer dot katram dalībniekam iespēju izjust sevi kā svarīgu komandas dalībnieku, attīstot un pilnveidojot sadarbības prasmes, kā arī veicināt savstarpēju iecietību, toleranci, izpalīdzību un prasmi sniegt savstarpējo atbalstu līdzcilvēkiem.

Šajos sacensību posmos piedalīsies jaunieši vecumā no 11 līdz 13 gadiem no sešām dažādām Rīgas skolām, taču tuvāko mēnešu laikā ir plānots paplašināt skolu skaitu, kas piedalīsies sacensībās, kā arī iesaistīt bērnus un jauniešus no Rīgas Dienas centriem. Taču novembrī šāda veida sacensības tiks atklātas arī Siguldas jauniešiem.

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora vadītājs
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
TWITTER
: http://twitter.com/VPRRP

DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp
e-pasts: