Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rīgā aizturēts bezpajumtnieks par augustā izdarītu slepkavību 2012. gada 25. oktobris

Šā gada 22. augustā Praulienas ielā netālu no kādas dzīvojamās mājas atkritumu konteineriem tika atrasts sievietes līķis. Vēlāk likuma sargi konstatēja, ka bojā gājusī ir 1941. gadā dzimusi sieviete bez noteiktas dzīvesvietas, taču ekspertīzēs tika konstatēts, ka sieviete mirusi vardarbīgā nāvē – viņa tikusi nožņaugta.

Izmeklēšanas laikā Rīgas Ķengaraga iecirkņa darbinieki nāca uz pēdām kādam 1980. gadā dzimušam bezpajumtniekam, kuru šodien, 25. oktobrī, likuma sargi aizturēja. Vīrietis savu vainu atzina un pastāstīja, ka liktenīgajā dienā starp abiem izcēlies konflikts par to, kuram ir tiesības Praulienas ielas atkritumu konteineros meklēt pudeles. Aizdomās turētais atzina, ka nožņaudzis sievieti, jo uzskatījis, ka tikai viņš drīkstot izmantot konteinerus.

Policijas darbiniekiem ir pamatotas aizdomas, ka aizdomās turētais varētu būt vainojams arī citos noziegumos, tai skaitā laupīšanās, tādēļ likuma sargi aicina atsaukties ikvienu, kurš ir cietos no attēlos redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņu numuru 67086800 vai 110.

 bezpa.jpg

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora vadītājs
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
TWITTER
: http://twitter.com/VPRRP
DRAUGIEM
lapa http://www.draugiem.lv/vprrp
e-pasts
: