Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par autobusa pasažiera saduršanu aizturēts jaunietis 2012. gada 20. marts

Piektdien, 16. martā, pulksten 18.20 Rīgas policisti saņēma izsaukumu par miesas bojājumu izdarīšanu uz A.Deglava ielu, netālu no Nīcgales ielas. Notikuma vietā policisti noskaidroja, ka autobusā, kas devās Rīgas centra virzienā, kāds jaunietis ar vairākiem dūrieniem ievainojis kādu 57 gadus vecu vīrieti.

 

Agresīvo jaunieti uzreiz pēc notikuma bija sagūstījuši pārējie autobusa pasažieri, bet vēlāk likuma sargi viņu nogādāja policijas iecirknī, savukārt cietušais vīrietis ar smagām traumām hospitalizēts. Iecirknī policijas darbinieki noskaidroja, ka aizturētais ir vien 17 gadus vecs un agrāk jau nonācis policijas redzeslokā. Aizturētais jaunietis likuma sargiem savas rīcības motīvus nevarēja paskaidrot.

 

Divas dienas vēlāk Rīgas policisti aizdomās turēto veda uz tiesu, kur bija paredzēts lemt par drošības līdzekļa piemērošanu, taču konvojēšanas laikā jaunietis mēģināja bēgt, tomēr policisti rīkojās operatīvi un bēgšanu nepieļāva. Nākamais incidents izcēlās jau pašā tiesas zālē, kad drošības līdzekļa izskatīšanas laikā jaunietis uzbruka policijas darbiniekam ar pildspalvu, taču arī šo incidentu likuma sargi novērsa. Tiesa aizdomās turētajam piemēroja apcietinājumu.

 

Pašlaik policijā sākts kriminālprocess par slepkavības mēģinājumu un uzbrukumu policijas darbiniekam, bet par bēgšanas mēģinājumu sākta administratīvā lieta. Šobrīd turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

 

 

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: