Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rīt sāksies starptautiska uz sabiedrību vērsta policijas darba konference 2012. gada 12. marts

Konferencē piedalīsies policijas un citu institūciju pārstāvji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas un Čehijas. Konferences darba valodas - latviešu, angļu un čehu.

Piedalīties aicināti arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji. Konferences atklāšana notiks 13. martā pulksten 10 Valsts policijas centrālās ēkas konferenču zālē (Čiekurkalna 1. līnija 1, k- 6). Atklāšanā piedalīsies Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, projekta direktore Ilze Bērziņa – Ruķere un nevalstiskās organizācijas ProPolice pārstāvis un projekta partneris no Čehijas Mihals Tosovskis (Michal Tosovsky). Pēc tam, no 10:45 līdz 11:15, paredzēta pauze, kurā plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem būs iespēja tikties ar projekta īstenotājiem un konferences dalībniekiem. Interesenti aicināti konferencē piedalīties arī vēlāk un nākamajā dienā.

Konkrētais projekts ”Pilotprojekts Talsu policijas iecirknī – uz sabiedrību vērsts policijas darbs” tika uzsākts 2009. gadā un noslēdzas 2012. gada pavasarī. Projektā izvirzītie mērķi - palielināt sabiedrības uzticību policijai, veicināt policijas un vietējās sabiedrības partnerību, iesaistot policijas darba plānošanā un novērtēšanā sabiedrības pārstāvjus un nevalstiskās organizācijas.

 

Sagatavoja:
Lita Juberte
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
T. 67075014; 26490715
lita.juberte@vp.gov.lv